HİZMETLER

Gümrük Müşavirliği

Çelikor Gümrük Müşavirliği A.Ş. önceleri Çelikor Global Lojistik firmamızın iştirakiyle taşıma-depolama hizmeti verilen müşterilerimizin Gümrük Müşavirliği hizmetini vermek için faaliyetine başlamış, zaman ile kendi müşteri kitlesini geliştirerek Türkiye genelinde farklı sektörlere hizmet vermeye devam etmiştir.

20 yıllık Müşavirlik deneyimine sahip firmamız, tamamı yetki belgesi sahibi 20 profesyonel yöneticiden ve yaklaşık 50 operasyon personelinden oluşuyor. Profesyonel çalışanlarımız, İstanbul, Çatalca, Tekirdağ, İzmit, Sakarya, Ankara ve İzmir ve Mersin'e bağlı gümrüklerde, birçoğu kendi irtibat ofisimizde olmak üzere, sorunsuz ve hızlı şekilde hizmet veriyor.

ISO 9001:2008 ve 27001 belgelerini alarak üstün kalite ve hizmet standartlarımızı tescilledik. Birçok yerli ve yabancı sermayeli kurumsal sanayici firmamıza Türkiye genelinde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Gümrük Müşavirliği

Gümrük Müşavirliği Hizmetlerimiz

Gümrük Müşavirliği
Uygulama & Operasyon
Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin İTH- İHR- TRN- ANTREPO ve diğer rejim uygulamaları teknolojik ortamda hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır.
Gümrük Mevzuatları
Mevzuat
Mevzuat müşavirlerimiz sektörel bazda yenilikleri tarayıp müşterilerimizi bilgilendirirler ve müşterilerin talepleriyle projelerinin hazırlık ve tamamlama işlemlerini yaparlar.
Gümrük Hukuku
Hukuk
Hukuk müşavirlerimiz her türlü mualefet, uzlaşma ve davalarda müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Online Gümrük

Online Gümrük İşlemleri

Hizmet sunduğumuz müşterilerimiz, kendilerine verdiğimiz kullanıcı adı ve şifreyle biten veya devam etmekte olan ithalat, ihracat, antrepo, transit vb. işlemlerine anında ulaşabiliyorlar.

Ayrıca verilen şifreyle mali kayıtlar, cari ekstreler, BA/BS raporları, D.İ.İ. belgelerinin son durumları, ulaşmak istedikleri herhangi bir işlemle ilgili tüm vesaikler parmaklarının ucunda.

Online gümrük programı için tıklayınız.